KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9591808
nr 959 1808
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Skulptur, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), gips, ej signerad, längd: 6, 5 cm, bred: 6, 5 cm, höjd: 19, 5
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2015
kl 20:25:06
3/5 01:32:08
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt